De komende weken op de velden van Wasmeer

Vrijdag, 15/02/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Zaalvoetbal VR1zaalToon informatie over dit team21:00 SVM FUTSAL VR1 lCompetitie

Zaterdag, 16/02/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Voetbal MO15-1Toon informatie over dit team09:30 Buitenboys MO15-1Theo Beemsterboer1Competitie
Voetbal JO9-2Toon informatie over dit team09:45 Hooglanderveen JO9-3Rick van den Heuvel 3-1Competitie
Voetbal JO10-2Toon informatie over dit team09:45 Spakenburg JO10-4Bas Bakker3-2Competitie
Voetbal JO9-4Toon informatie over dit team11:00 TOV JO9-3Selim Annass3-2Competitie
Voetbal JO15-1Toon informatie over dit team11:00 SDO JO15-1D. (Damian) Strunk1Competitie
Voetbal JO7-internToon informatie over dit team12:00 Wasmeer League 3-1Competitie
Voetbal JO9-internToon informatie over dit team12:00 Wasmeer League 3-1Competitie

Zondag, 17/02/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Voetbal 5Toon informatie over dit team11:00 Hoogland 12  Competitie

Woensdag, 20/02/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Zaalvoetbal 2zaalToon informatie over dit team21:30 Laren 99 2 dCompetitie

Zaterdag, 23/02/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Voetbal JO7-internToon informatie over dit team12:00 Wasmeer League 3Competitie
Voetbal JO9-internToon informatie over dit team12:00 Wasmeer League 3Competitie
Voetbal VR1zatToon informatie over dit team14:00 Saestum VR3 2Competitie
Handbal D1Toon informatie over dit team16:45 Harderwijk D2Sylvia Wildenburg Competitie
Handbal E2Toon informatie over dit team17:35 Houten E2  Competitie

Zondag, 24/02/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Voetbal 3Toon informatie over dit team11:00 Kampong 9 1Competitie
Voetbal 2zonToon informatie over dit team13:00 Rivierwijkers 3 1Competitie

Woensdag, 27/02/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Zaalvoetbal VR1zaalToon informatie over dit team19:15 Hercules VR2 dCompetitie

Zaterdag, 02/03/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Voetbal JO15-2Toon informatie over dit team10:15 Gooi 't sc JO15-1M 1Competitie
Voetbal JO11-1Toon informatie over dit team10:30 AS 80 JO11-4Rob de Jong 5Competitie
Voetbal JO15-1Toon informatie over dit team11:00 FC Almere JO15-1Stefan van Sas 4Oefenwedstrijd
Voetbal JO19-2Toon informatie over dit team12:00 Zuidvogels JO19-2Eric Soer 1Competitie
Voetbal JO7-internToon informatie over dit team12:00 Wasmeer League 3Competitie
Voetbal JO9-internToon informatie over dit team12:00 Wasmeer league 3Competitie
Voetbal MO13-1Toon informatie over dit team12:00 IJburg AFC MO13-5Dinand v/d Meer5Competitie
Voetbal MO17-1Toon informatie over dit team12:00 AS 80 MO17-1Luuk Bergman 2Competitie

Woensdag, 06/03/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Zaalvoetbal 2zaalToon informatie over dit team22:00 Laren 99 2 sCompetitie

Donderdag, 07/03/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Handbal DMW1Toon informatie over dit team20:00 WeHaVe DMW1Kirsten Heiwegen/Denise Wildenburg Competitie

Vrijdag, 08/03/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Zaalvoetbal VR1zaalToon informatie over dit team20:00 Soest SO VR1 lCompetitie
Zaalvoetbal 1zaalToon informatie over dit team20:55 Zuidvogels 2 lCompetitie

Zondag, 10/03/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Handbal B1Toon informatie over dit team11:30 KDO DB1  Competitie
Handbal Dames 2Toon informatie over dit team12:30 Shot DS1  Competitie

Zondag, 17/03/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Handbal E2Toon informatie over dit team09:50 Nieuwegein E2  Competitie
Handbal E1Toon informatie over dit team10:45 Nijenrodes E2Dames DMW 1 Competitie
Handbal D1Toon informatie over dit team11:40 LHV D2Dames 2 Competitie
Handbal C1Toon informatie over dit team12:25 Leidsche Rijn DC2Dames 1 Competitie
Handbal Dames 2Toon informatie over dit team13:25 US DS5Erik van Kolck Competitie
Handbal Dames 1Toon informatie over dit team14:35 US DS4Erik van Kolck Competitie

Donderdag, 21/03/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Handbal DMW1Toon informatie over dit team20:00 Nieuwegein DMW2Kirsten Heiwegen/Denise Wildenburg Competitie

Zaterdag, 23/03/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Handbal E2Toon informatie over dit team16:15 Harderwijk E1  Competitie
Handbal D1Toon informatie over dit team17:15 HVBS D2Dames B1 Competitie
Handbal C1Toon informatie over dit team18:00 HVBS DC2Dames DMW 1 Competitie
Handbal B1Toon informatie over dit team19:00 HVBS DB1Freek Ockhuijsen Competitie

Zondag, 24/03/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Handbal Dames 2Toon informatie over dit team12:15 Houten DS3Erik van Kolck Competitie
Handbal Dames 1Toon informatie over dit team13:25 AHC '31 DS2Erik van Kolck Competitie

Donderdag, 04/04/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Handbal DMW1Toon informatie over dit team20:00 HCLB DMW1Denise Wildenburg Competitie