De komende weken op de velden van Wasmeer

Zaterdag, 04/05/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Voetbal JO11-2Toon informatie over dit team10:45 VVZ '49 JO11-3Rick v/d Heuvel 5Competitie
Voetbal JO8-2Toon informatie over dit team11:00 Zuidvogels JO8-2Jorn Faber3Competitie
Voetbal JO17-1Toon informatie over dit team11:15 Nieuwland JO17-1A.B. Nijland1Competitie
Voetbal JO11-4Toon informatie over dit team12:00 TOV JO11-4 5Competitie
Voetbal JO12-1Toon informatie over dit team12:00 Laren 99 JO12-2 5Competitie
Voetbal JO7-internToon informatie over dit team12:00 Wasmeer League 3Competitie
Voetbal JO9-internToon informatie over dit team12:00 Wasmeer League 3Competitie
Voetbal JO19-1Toon informatie over dit team13:00 NVC JO19-1Henk Bouwhuis 1Competitie
Voetbal 2zatToon informatie over dit team15:00 SDO 3Eric Soer 1Competitie

Zondag, 05/05/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Voetbal 3Toon informatie over dit team11:00 Rivierwijkers 2 1Competitie

Zaterdag, 11/05/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Voetbal JO12-1Toon informatie over dit team08:45 SVM JO12-2 5Competitie
Voetbal JO17-2Toon informatie over dit team08:45 VVZ '49 JO17-2 1Competitie
Voetbal MO11-1Toon informatie over dit team09:00 IJsselmeervogels MO11-1 5Competitie
Voetbal JO10-1Toon informatie over dit team09:45 Eemnes JO10-2 3Competitie
Voetbal JO8-1Toon informatie over dit team10:00 SDO JO8-1 3Competitie
Voetbal JO11-3Toon informatie over dit team10:15 DOSC JO11-3 5Competitie
Voetbal JO13-2Toon informatie over dit team10:30 Elinkwijk JO13-3 1Competitie
Voetbal JO9-1Toon informatie over dit team11:00 Olympia '25 JO9-1 3Competitie
Voetbal JO10-2Toon informatie over dit team11:00 Geinoord N'gein JO10-3 3Competitie
Voetbal JO11-1Toon informatie over dit team11:30 Almere FC JO11-2 5Competitie
Voetbal JO15-1Toon informatie over dit team12:00 Spakenburg JO15-1 1Competitie
Voetbal JO7-internToon informatie over dit team12:00 Wasmeer League 3Competitie
Voetbal JO9-internToon informatie over dit team12:00 Wasmeer League 3Competitie
Voetbal MO13-1Toon informatie over dit team12:00 Huizen MO13-2 5Competitie
Voetbal JO9-3Toon informatie over dit team13:00 Loosdrecht JO9-2 3Competitie
Voetbal JO13-1Toon informatie over dit team13:30 Graveland 's JO13-1 1Competitie
Voetbal VR1zatToon informatie over dit team14:00 TOV VR2 2Competitie
Voetbal JO19-2Toon informatie over dit team15:00 NVC JO19-3 4Competitie
Voetbal 5Toon informatie over dit team16:00 Reuniewedstrijd Wasmeer/EMM/Donar 1Oefenwedstrijd

Zondag, 12/05/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Voetbal 5Toon informatie over dit team11:00 Hoogland 11 1Competitie
Handbal E1Toon informatie over dit team11:00 Najaden E1  Competitie
Voetbal 4Toon informatie over dit team14:00 Rivierwijkers 4 1Competitie

Zaterdag, 18/05/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Handbal D1Toon informatie over dit team17:45 Harderwijk D2  Competitie
Handbal B1Toon informatie over dit team18:30 HVBS DB1  Competitie

Zondag, 19/05/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Handbal E2Toon informatie over dit team11:50 Celeritas E3  Competitie
Handbal Dames 2Toon informatie over dit team12:45 HSV DS1  Competitie
Handbal Dames 1Toon informatie over dit team14:00 Lelystad DS1  Competitie

Donderdag, 23/05/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Handbal DMW1Toon informatie over dit team20:15 Nieuwegein DMW1  Competitie

Zondag, 02/06/2019
TeamTijdTegenstanderScheidsrechterVeldSoort wedstrijd
Handbal E1Toon informatie over dit team11:40 Aalsmeer E1  Competitie
Handbal B1Toon informatie over dit team12:40 Havas DB1  Competitie
Handbal Dames 2Toon informatie over dit team13:45 ASV DS2  Competitie
Handbal Dames 1Toon informatie over dit team15:00 HCLB DS1  Competitie