HSV Wasmeer

HSV Wasmeer

HSV Wasmeer en 123inkt.nl verlengen langdurige samenwerking

HSV Wasmeer en 123inkt.nl verlengen de langdurige samenwerking met de ingang van 1 juli 2023 voor de duur van nog eens drie seizoenen. Door de verlenging van deze samenwerking blijft 123inkt.nl als Hoofdsponsor Jeugd aan onze vereniging verbonden. 

Paul Steinpatz (sponsorzaken HSV Wasmeer) reageert verheugd op de verlenging van de samenwerking: ''Sinds geruime tijd is 123inkt.nl de zeer gewaardeerde hoofdsponsor van de HSV Wasmeer. Zij is dan ook verheugd dat de uitstekende samenwerking met ingang van het seizoen 2023/2024 met 3 jaar wordt verlengd. 123inkt.nl en HSV Wasmeer is een prima combinatie gebleken.''

Focus op de jeugd

123inkt.nl en HSV Wasmeer hebben gezamenlijk besloten om de focus in de samenwerking vanaf komend seizoen volledig te richten op de jeugdafdeling van de vereniging. Robin Otten (accountmanager Sponsoring bij 123inkt.nl) licht toe: “Met 123inkt.nl zijn wij op dit moment Hoofdsponsor Jeugd van 35 amateurclubs in Nederland. Wij merken dat onze impact binnen het jeugdvoetbal het grootst is en daarom hebben wij in overleg met HSV Wasmeer afgesproken dat wij ruimte maken voor nieuwe sponsoren voor de seniorenafdeling.’’

Nieuwe kledinglijn

Vanaf komend seizoen zullen alle jeugdleden dus in hun nieuwe - door 123inkt.nl gesponsorde - Patrini kleding het complex van onze vereniging betreden. Binnenkort volgt de onthulling van deze volledig nieuwe kledinglijn en zal de complete set (wedstrijdtenue, presentatiepak en voetbaltas) in de kantine te bewonderen zijn.
 

HSV-WasmeerLINKEDIN