Winkelcentrum Seinhorst en Wasmeer verlengen sponsorovereenkomst

De afgelopen 3 jaar heeft Winkelcentrum Seinhorst onze vereniging gesponsord middels reclame op de shirts van de jeugd. Dit tot grote tevredenheid van beide partijen.

Aangezien er voor het seizoen 2026-2027 nieuwe tenues komen voor onze jeugdleden was het noodzakelijk met Seinhorst in gesprek te gaan of een nieuwe overeenkomst past in hun activiteiten.

Tot onze blijdschap is Seinhorst bereid gebleken de bestaande overeenkomst met 3 jaar te verlengen en al doende de samenwerking te bestendigen. De bevestiging vond gisteren plaats met het ondertekenen van het nieuwe contract door Daniëlle Guitoneau van de winkeliersvereniging en Paul Steinpatz als lid van het AB met sponsoring in zijn portefeuille.

Wij vertrouwen erop dat we ook voor de komende jaren een vruchtbare samenwerking zullen hebben en dat onze leden de weg naar het winkelcentrum Seinhorst blijven vinden. Voor al uw boodschappen kunt u er terecht en in alle winkels wordt u prima geholpen. Zij steunen ons en wij hen.

Seinhorst